Zaznacz stronę

Wybierając materac do spania, warto zwrócić uwagę na jego budowę, funkcje, wymiary, a także zastosowane innowacje. W ofercie marki Hilding można znaleźć modele o wymiarach 140×190. Dobrym przykładem innowacyjnego i komfortowego materaca do spania jest model Hilding Cha-Cha.

Czym różni się materac do spania Hilding Cha-Cha od innych materacy oferowanych na rynku?

Materac do spania Hilding Cha-Cha to produkt dopracowany w każdym calu, przeznaczony dla najbardziej wymagających użytkowników. Każdy, kto chce kupić materac do spania 140×190, może zdecydować się właśnie na ten model. Jest to materac kieszeniowy 140×190, czyli zbudowany ze sprężyn znajdujących się w osobnych kieszonkach. Takie rozwiązanie zapewnia wysoki poziom wygody i komfortu, a także odpowiednią elastyczność punktową. Warto zaznaczyć, że model Hilding Cha-Cha oferowany jest zarówno w wymiarach standardowych, jak i niestandardowych (na przykład materace do spania 140×190). Do najważniejszych zalet tego modelu można zakwalifikować następujące cechy charakterystyczne:

  • siedem stref twardości, które dopasowują się do budowy anatomicznej użytkownika i zapewniają wsparcie dla kręgosłupa,
  • model zbudowany ze sprężyn kieszeniowych oraz pianki Velvet Touch, która jest materiałem o wysokiej sprężystości, wytrzymałości oraz odporności na odkształcenia, a dodatkowo zapewnia bardzo dobre podparcie dla kręgosłupa i idealnie dopasowuje się do ciała użytkownika,
  • dodatkowo w tym materacu zastosowano filc, czyli bardzo trwałe tworzywo, które pozwala na oddzielenie sprężyn od wkładu, amortyzowanie ich i zapewnienie przedłużonej wytrzymałości materaca,
  • 15 lat gwarancji od producenta,
  • wkład materaca posiada specjalne nacięcia i profilowania, które zapewniają optymalny poziom wentylacji i wysoki poziom higieny, 
  • model antyalergiczny, odpowiedni dla osób z uczuleniami,
  • do materaca dołączony jest jeden z dwóch pokrowców (do wyboru), tj. Tencel NEW (naturalny i antyalergiczny pokrowiec, który kontroluje poziom wilgotności materaca i zapobiega rozwojowi bakterii) lub Italiano (puszysty, przyjemny w dotyku, wykończony wysokiej jakości wiskozą). 

Materac ten to model producenta Hilding, czyli marki, która zajmuje się tworzeniem materacy, łóżek, stelaży i akcesoriów do sypialni. Marka Hilding jest renomowaną firmą, a jej produkty znajdują się w czołówce, jeśli chodzi o wysoką jakość, innowacyjność, zastosowane materiały i wykorzystanie nowoczesnych technologii. Każdy, kto zastanawia się nad tym, jaki materac do spania wybrać, może zdecydować się na model Hilding Cha-Cha lub inny produkt marki Hilding. 

W jakich rozmiarach oferowane są materace do spania?

Jaki rozmiar materaca do spania wybrać? W ofercie producentów dostępne są różnorodne rozmiary materacy do spania. Zdecydowanie najbardziej popularne są następujące modele: 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200, chociaż w ofercie wielu marek, w tym Hilding, można znaleźć modele o niestandardowych wymiarach, na przykład długości 190 centymetrów. Takie materace do spania dobrze sprawdzą się dla osób niższych, o wzroście maksymalnym 175 centymetrów, a także niezbyt dużej wadze. 

Kto powinien wybrać do swojego łóżka materac do spania Hilding Cha-Cha?

Materac do spania Hilding Cha-Cha został zaprojektowany z myślą o osobach, których waga wynosi powyżej 80 kilogramów lub też dla tych użytkowników, którzy wola twardsze podłoże do snu. Dodatkowo ten model jest odpowiedni dla osób, które odczuwają dolegliwości bólowe kręgosłupa lub stawów, a także są w czasie rehabilitacji. Materac jest bardzo przewiewny, będzie więc dobry dla użytkowników, którzy pocą się w nocy. Wilgoć szybko odparowuje, a powierzchnia materaca pozostaje świeża, zdrowa i higieniczna. Jest to także model antyalergiczny, a więc nie zawiera substancji szkodliwych, niebezpiecznych lub alergizujących, co oznacza, że będzie odpowiedni dla użytkowników cierpiących na różnorodne uczulenia. Model ten jest odpowiedni dla użytkowników, którzy śpią samodzielnie lub dla par. 

Opracowane przez: zdrowykregoslup.pl