Zaznacz stronę

Gdzie poszukiwać najlepszych materacy? Najlepiej u sprawdzonych producentów. Jednym z nich jest marka Janpol, która produkcją podłoży do spania zajmuje się już od 29 lat. Sprawdź, czym charakteryzują się ich produkty.

Historia producenta materacy Janpol

Szukasz jakościowego produktu do spania, który będzie wytrzymały, odpowiednio wentylowany, ale również zdrowy dla Twojego kręgosłupa? Sprawdźmy, czym charakteryzują się produkty marki Janpol producenta, którego produkty zapewniały wysoką jakość snu wielu osobom, do tej pory nie wysypiającym się w komfortowych warunkach.

Janpol to polski producent materacy, ale również łóżek, stelaży, czy poduszek. Podstawą firmy był rodzinny kapitał, a fundament stworzyli ludzie z pasją, których celem było zapewnienie idealnych warunków do wypoczynku.

Jak sama marka opisuje: Nasze materace są odpowiedzią na potrzeby Klientów. W swoich produktach łączymy klasyczne rozwiązania z najnowocześniejszymi surowcami dostępnymi na rynku.

I trzeba przyznać, że tak faktycznie jest ponieważ, wśród bogatego asortymentu produktów Janpol, można odnaleźć same dobre materace oraz dodatki do sypialni, które nie tylko są wytrzymałe, ale przede wszystkim komfortowe dla naszego ciała.

Marka Janpol ma już 29 lat doświadczenia. To sporo biorąc pod uwagę zmieniający się rynek materacy. Dzięki temu, że są na rynku tak długo, mogą z precyzją przyglądać się wszystkim zmieniającym trendom i wyciągać z nich wyłącznie kluczowe dla rozwoju firmy wnioski.

Historia Fabryki Materacy Janpol to ludzie, ale przede wszystkim wczesne lata 90. To wówczas założyciel Fabryki Materacy Janpol Jan kłosowski, przywozi z Niemiec pierwsze materace. Choć pierwotnie miały służyć rodzinie to trafiają do odsprzedaży, a konsumenci szybko zauważają różnicę w jakości snu. To sprawia, że wzmaga się działalność marki w Ornontowicach, w dzierżawionym od kopalni budynku, a w skład zespołu wchodzi zaledwie sześć osób, które intensywnie pracują nad dalszym rozwojem firmy.

W kolejnych latach produkcja zostanie przeniesiona do Orzesza, w którym to, do dziś tworzy się materace dla wielu Polaków.

Po wielu latach intensywnych działań rozwojowych marka staje się liderem w sprzedaży materacy i łóżek. Zapewnia także kompleksową pomoc w aranżacji sypialni oraz dostarczaniu najwspanialszych wrażeń ze spania na jakościowym podłożu.

Jakie materace znajdziemy w ofercie firmy Janpol?

Prawidłowa odpowiedź powinna brzmieć: jakościowe i dopasowane do indywidualnych preferencji względem snu. W zakresie bogatej oferty materacy Janpol znajdziemy produkty wypełnione pianką wysokoelastyczną lub termoelastyczną. Materace kieszeniowe, bonellowe, czy dziecięce. Dużą grupę produktów stanowią także materace lateksowe.

Ciekawym przykładem materaca sprężynowego dedykowanego obszernej grupie użytkowników będzie np. materac Helio, zaś materacem wysokoelastycznym z idealnym dopasowaniem do naturalnych krzywizn kręgosłupa: Janpol Rosalia. Przejrzyj poszczególne modele, by odnaleźć idealny dla siebie!

Wszystkie oferowane podłoża cechują się wysoką elastycznością, zapewniają też dobre podparcie dla szkieletu użytkownika. Wiele modeli materacy Janpol powstało z myślą o alergikach i dlatego zostało wyposażonych w systemy, które wspierają cyrkulację powietrza i odprowadzanie wilgoci. W takich warunkach osiągnięcie głębokiego i regenerującego snu jest możliwe nawet dla osób zmagających się z uczuleniem na roztocza i tym podobne drobnoustroje.

Dlaczego warto wybrać materac Janpol do swojej sypialni?

Na produkty marki Janpol powinny zdecydować się przede wszystkim te osoby, które od snu wymagają nie tylko wypoczynku, ale i zdrowia dla swojego kręgosłupa. Materace wykonane z wysokiej jakości komponentów nie zawiodą nawet bardzo wybrednego konsumenta, a co ważne, posłużą na wiele lat.

Za materacami Janpol stoi przede wszystkim jakość, doświadczenie i pasja tworzenia. Nie musisz obawiać się, że kupujesz przysłowiowego kota w worku. Janpol to zdrowy sen i koniec problemów z bezsennością spowodowaną źle dopasowanym materacem.